Vítr ve vlasech, objevování nových míst
a pocit svobody.

Dovolená snů na jachtě!

Užijte si plavbu mezi ostrovy, budete se slunit na palubě a současně naslouchat šumění moře. Prozkoumáte sicilské ostrovy a všechny starosti necháte odplout po moři někam daleko!
Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou?

Vyrazte tam, kam vás srdce a vítr táhnou!

Nevíte, kam na jachtě plout? Můžete si zvolit jednu z námi doporučovaných destinací! Z přístavu Marina di Portorosa můžete objevovat Eolské ostrovy v Tyrhénském moři u severního pobřeží Sicílie: Vulcano, Lipari, Salina, Panarea, Stromboli, Filicudi či Alicudi. Vydat se můžete také za zážitky na Egalských ostrovech ve městě Cefalú nebo Palermo. Nebo nechte promluvit své srdce a vyplujte kamkoliv bude chtít!

Užijte si dovolenou na
plachetnici bez starostí!

My vám budeme plně k dispozici a pomůžeme zařídit vše potřebné. Od transferu z letiště k přístavu, až po doporučení itineráře nebo rezervaci ochutnávek vín či kotvení v přístavech. Pokud nejste držitelem oprávnění k vedení plavidla, doporučíme vám také kapitána.

Proč si vybrat loď u nás?

Co vám můžeme nabídnout?

Naším cílem je, abyste si svou dovolenou na jachtě ve Středozemním moři maximálně užili. Proto naše služby pronájmem plachetnice nekončí. Zajistíme vám transfer z letiště až k přístavu a pomůžeme s potřebnou organizací. Při předávání plavidel jsou vždy přítomni naši zaměstnanci, kteří hovoří česky, anglicky a italsky.

Užijte si exkluzivní dovolenou na jachtě a my se o vše ostatní postaráme!

Co o nás napsali

Velmi krásný zážitek, vidět co jinak z břehu nikdy neuvidíte. Příjemná plavba, spolehlivost, vysoký komfort na lodi, koupání na širém moři.... Plavba na lodi doporučuji všem, kdo to ještě nezažil.
Jiří Kačírek
Pobyt na plachetnici splnil všechna naše očekávání, v nabízeném komfortu v mnohém předčil a celý zážitek byl umocněn krásou navštívených ostrovů.
Ludmila Konečná