Kdo jsme?

Obchodní jméno GAIS s.r.o. , zaznělo poprvé v roce 2006 v České republice.

První zkušenosti s námořním charterem jsme získali v roce 2015 v Itálii, v sicilském přístavu Portorosa, kde se zrodila naše láska k Liparským ostrovům a s ní i myšlenka založit malou charterovou základnu s prvními plachetnicemi.  Postupně vzniklo druhé sídlo společnosti v Itálii a organizační složky v městech Latina, Messina a Palermo.

Od roku 2020 našim klientům nabízíme kromě pronájmu plachetnic také další služby spojené s námořním charterem, včetně organizace zájezdů.

Zásadní strukturální změna nastala v roce 2022, kdy se GAIS s.r.o. v rámci procesu rozdělení společnosti odštěpením sloučením rozdělila na dvě společnosti:

  1. Vznikla GAIS CHARTER s.r.o. jejímž úkolem je správa vlastních i svěřených plavidel, jejich údržba a příprava pro předání klientům, péče o základny Portorosa a Plermo.
  2. obchodní značku GAIS s.r.o. převzala cestovní kancelář a agentura, která zabezpečuje marketing, zveřejňuje a nabízí plavidla k pronájmu, jedná s klienty a poskytuje veškeré informace o plavidlech a o smluvních podmínkách.

Logo GAIS používají obě společnosti, je pevným bodem, který je spojuje a současně je zárukou kvality poskytovaných služeb.

Naši práci děláme s láskou k plachtění a naším cílem je, aby pro vás vaše dovolená na jachtě byla jedinečným zážitkem.

GAIS s.r.o. - pronájem plachetnic
GAIS s.r.o. - kancelář
GAIS s.r.o. - pronájem jachet