Naše služby

Dovolená na jachtě se vším všudy

Pronájmem plachetnice to pro nás nekončí! Rádi vám poskytneme i další služby, abyste si mohli užít svou dovolenou na jachtě v klidu, bez složitého zařizování.

Během vaší dovolené vám budeme stále plně k dispozici a pomůžeme vám s organizací i vyjednáním všeho potřebného, od transferu z letiště do přístavu, až po doporučení či rezervaci restaurací, ochutnávky vín nebo kotvení v přístavech či bójkách. 

S námi se nemusíte obávat jazykové bariéry, naši zaměstnanci hovoří česky, anglicky a italsky, rádi vám tak pomohou vše zařídit a zorganizovat.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv vaším požadavkem, a to jak prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Vynasnažíme se vám vyjít vstříc a pokusíme se vyhovět vašim požadavkům.

Příplatkové služby můžete zaplatit již během rezervace plachetnice. To nám pomůže urychlit celý proces předání plavidla v den vašeho příjezdu. 

Půjčení paddleboardu

Paddleboard vám zpestří vaši dovolenou na plachetnici. Skvěle si ho užijí děti i dospělí. Moře tak uvidíte ze zcela jiné perspektivy, s trochou adrenalinu, ale i romantiky. Paddleboard si u nás můžete pronajmout a vzít si jej s sebou na loď.

Poradíme vám, kam vyplout

Doporučíme vám vhodné destinace a pomůžeme vám s naplánováním itineráře. Jsme vám plně k dispozici před vyplutím i během vaší plavby, a rádi se vším poradíme. Také pomůžeme s rezervací restaurací či kotvišť v přístavech nebo bójkách.

Mapy, průvodci i zabudovaná GPS

Každá naše loď má ve výbavě mapy a průvodce, které si s sebou odvezete i na vaši plavbu. Všechny plachetnice mají také zabudovanou GPS + plotter v kokpitu, které pravidelně aktualizujeme. Díky tomu budete vždy vědět, kde se právě nacházíte.

Doporučíme vám kapitána

Pokud není nikdo z vaší posádky držitelem kapitánského průkazu nebo chcete, aby byla plachetnice během plavby v odborných rukou, doporučíme vám zkušeného kapitána. Jeho služba bude zahrnuta do smlouvy nad rámec pronájmu plavidla. Odměna kapitána není zahrnuta v ceně pronájmu, náleží mu však místo na palubě a strava.

Zajistíme transfer z letiště a zpět

Zajistíme transfer z letiště a zpět Nevíte, jak se dostat z letiště do přístavu? Obraťte se na nás a my vám pomůžeme zorganizovat transfer z letiště až k nám do přístavu Marina di Portorosa. Díky tomu se k nám bez potíží dostanete a můžete se bez zbytečných starostí nalodit a skvěle si svou dovolenou na jachtě užít. Stejně tak vám pomůžeme zajistit transfer z přístavu zpět na letiště.

Postaráme se o nákup potravin

Chcete maximálně využít svůj čas strávený na plachetnici, a ne se trápit sháněním potravin? Stačí nám zaslat předem vyplněný nákupní seznam (formulář pro seznam vám rádi pošleme) a my se o vše postaráme. Ve chvíli předání lodě budete mít nákup již na lodi a nic vám nebude bránit po předání plachetnice hned vyrazit vstříc jedinečným zážitkům.

Poskytneme vám asistenci 24/7

Předáním plachetnice to u nás nekončí! I během plavby vám budeme plně k dispozici 24 hodin denně, každý den v týdnu. Pomůžeme vám řešit případné technické potíže, budeme vás varovat před špatným počasím a doporučíme vám, kam se v případě nečasu schovat, a kde takové počasí nejlépe přečkat.

Co o nás napsali

Velmi krásný zážitek, vidět co jinak z břehu nikdy neuvidíte. Příjemná plavba, spolehlivost, vysoký komfort na lodi, koupání na širém moři.... Plavba na lodi doporučuji všem, kdo to ještě nezažil.
Jiří Kačírek
Pobyt na plachetnici splnil všechna naše očekávání, v nabízeném komfortu v mnohém předčil a celý zážitek byl umocněn krásou navštívených ostrovů.
Ludmila Konečná