Inspirace pro vaše výlety

Inspirujte se, do jaké destinace můžete směřovat svou plavbu!
Náš domovský přístav Marina di Porotosa
, Furnari se nachází naproti Eolským ostrovů, které patří k oblíbeným destinacím. Pro jejich navštívení si vymezte alespoň týden. Chcete-li prostředí ostrovů lépe poznat a nasát místní atmosféru, doporučujeme vyhradit si dva týdny.

Od roku 2022 vám nabízíme novou možnost nalodění na Sicílii, a to v Palermu, a to zejména pro ty z vás, kteří byste chtěli spojit plavbu po moři s poznávacím pobytem v tomto největším sicilském městě.

Přečtěte si více o přístavu, kde kotví naše lodě Marina di PortorosaPorto Turistico la Cala Palermo

Nejbližším ostrovem Eolského souostroví při plavbě z Mariny je Vulcano, na který se doplavíte za 3 hodiny. Samozřejmě záleží zcela na vás, jaká místa v okolí Sicílie navštívíte. Líbit se vám bude jistě i v Cefalú, Palermo, San Vito lo Capo, na Egadských ostrovech a v jiných destinacích. Pro návštěvu těchto míst si vyhraďte minimálně dva týdny.

Cíl vaší plavby samozřejmě závisí také na počasí, které s vámi budeme po dobu plavby konzultovat a na špatné počasí vás případně upozorníme.

Co o nás napsali

Velmi krásný zážitek, vidět co jinak z břehu nikdy neuvidíte. Příjemná plavba, spolehlivost, vysoký komfort na lodi, koupání na širém moři.... Plavba na lodi doporučuji všem, kdo to ještě nezažil.
Jiří Kačírek
Pobyt na plachetnici splnil všechna naše očekávání, v nabízeném komfortu v mnohém předčil a celý zážitek byl umocněn krásou navštívených ostrovů.
Ludmila Konečná