Marina di Portorosa

Portorosa se nachází mezi městy Tindari a Milazzo, s výhledem na krásné Liparské ostrovy, v oblasti obklopené zelení. Rozlehlý resort je skvělým místem nejen pro ty, kteří mají rádi zábavu, ale i pro ty, kteří rádi relaxují. Tato místa umožňují prožít krásnou dovolenou a zažít nevšední zážitky.

Portorosa je turistický přístav na Sicílii, který disponuje 680 místy pro kotvení lodí, a také se službami jako jsou např.: doplňování paliva, odtahová služba nebo parkování lodí v dlouhodobém období. Také se zde nachází velký bazén obklopený zelení a velké pláž, která je snadno přístupná a nachází se u ní spousta skvělých barů a restaurací. V Portorosa můžete navštívit obchodní centrum, které nabízí turistům širokou škálu služeb: supermarket, bar, piano bar, restaurace a pizzerie, butiky, bazary, autopůjčovna, pronájem lodí plachetnic a motorových lodí různých velikostí s nebo bez kapitána.

Portorosa je ideálním výchozím bodem pro pronájem plachetnice nebo motorového člunu a dostat se tak např. na Liparské ostrovy a prozkoumat jejich krásy.